Секційні гаражні ворота

Секційні гаражні ворота володіють рядом незаперечних переваг у порівнянні з іншими видами воріт. Полотно секційних воріт для гаража складається з декількох секцій, рухливо з'єднаних між собою за допомогою сталевих петель. Рухаючись по напрямних, полотно воріт переходить з вертикального (закритого) положення в горизонтальне (відкрите), йдучи під стелю. Така траєкторія руху полотна гаражних воріт дозволяє зберегти розміри прорізу, економить простір перед воротами і всередині гаража. Завдяки цим характеристикам секційні гаражні ворота набирають все більшої популярності.

 

Гаражні ворота «Алютех» забезпечують безпечну експлуатацію для всіх членів сім'ї.
Слід зазначити, що автоматичні гаражні ворота «Алютех» володіють відмінними характеристиками міцності. Це гарантує надійність і довговічність експлуатації. Гаражні ворота «Алютех» виготовляються з енергоефективних панелей і мають ущільнення по всьому периметру, що забезпечує комфортну температуру всередині приміщення.

Види управління гаражними воротами

Секційні гаражні ворота можна без труднощів  відкривати і закривати вручну, так як їх вага скомпенсована пружинним механізмом. Для підйому гаражних воріт «Алютех» потрібно докласти зусилля не більше 150Н (≈ 15 кг).
Гаражні ворота, оснащені електроприводом, забезпечать додатковий комфорт в управлінні воротами. Автоматичні ворота для гаража «Алютех» c дистанційним управлінням легко і зручно управляються прямо з автомобіля.  Важливо, що в разі перебоїв з електроживленням автоматичні гаражні ворота можна перевести в ручний режим керування за допомогою механізму розблокування.

Автоматичні ворота для гаража прості і безпечні в управлінні. При зіткненні з перешкодою ворота зупиняються і потім відкочуються назад.
Ресурс пружин, вживаних в гаражних воротах «Алютех», розрахований на 25 000 циклів підйому-опускання, що орієнтовно відповідає 17 рокам експлуатації (по чотири підйому-опускання воріт щодня протягом усього періоду).

Ролетні ворота

Ролетні ворота використовують для захисту заміських ділянок, складських приміщень та інших будівель. Конструкція таких воріт дозволяє складати їх з окремих ламелей, тому ви можете замовити у нас механічні або автоматичні ролетні ворота будь-яких габаритів, від невеликих до дуже значних. Підвищення захисних функцій ролетних воріт досягається за рахунок додаткових елементів, блокуючих підйом воріт.
Гаражні рольставні стануть прекрасною довговічною заміною будь-яким видам гаражних воріт. При виробництві гаражних ролет використовують найсильніший профіль зі сталі або алюмінію, як без наповнювача, так і утеплений пінним наповнювачем. Для захисту від корозії та інших негативних факторів метал піддають спеціальній обробці. Додатковий комфорт при використанні гаражних ролет забезпечує електропривод з пультом дистанційного керування.

Замовивши у нас захисні ролети, ви забезпечите надійний довгостроковий захист Вашому майну, заощадивши при цьому свої кошти і час.