Відгуки

 • Чатій Є.
  Хочу подякувати компанії «Інтер-пласт» за якість, оперативність, культуру виробництва. Бригада виконала роботу в повному обсязі, швидко, професійно, якісно! Дякуємо! Будемо мати на увазі і рекомендувати Вас нашим знайомим.
 • Ткаченко Б.
  Мені дуже сподобалася співпраця з даною компанією. Менеджер була ввічлива і уважна, прорахунок зробила швидко. У день замовлення приїхав майстер, який швидко і вміло зробив заміри, давши при цьому кілька потрібних порад щодо дизайну конструкцій. Ціна мене повністю влаштувала. Ну а монтажникам окреме спасибі. Справжні професіонали.
 • Ганько А.
  Замовляли скління лоджії в новобудові (4 поверх) - конструкція велика, думали будуть проблеми. Але зроблено все відмінно. Були враховані побажання при установці максимально зберегти існуюче утеплення лоджії. Монтаж виконали акуратно. Приємно здивували швидкі терміни виготовлення конструкції. Рекомендуємо всім «Інтер-Пласт»!
 • Лялько М.
  Робота фірми сподобалася цілком. Знайомі порекомендували звернутися в «Інтер-пласт», так як ставили собі вікна на дачі і ще потім балкон замовляли. Кілька вікон монтажники поставили якісно і швидко. З менеджером обговорили всі питання по профілям і склопакетам, приємно, що дали додаткову знижку, оскільки замовляли кілька конструкцій . Загалом - велике...
 • Дахновська Н.
  Роботою фірми «Інтер-Пласт» задоволена: мені встановили 2 вікна на житловому будинку. Протягом року жодних нарікань щодо експлуатації вікон. Раджу вашу фірму всім знайомим, відчувається, що тримаєте марку. Дякую за відмінний сервіс!

Написати відгук

З’явилися питання? Контактуйте з нами!